لوگو دکتر نسرین راستا
بهترین دکتر فیس لیفت

بهترین دکتر فیس لیفت

فیس لیفت عملی است که به منظور برطرف کردن چین و چروک‌های صورت و یا افتادگی پوست در قسمت‌های مختلف صورت به کار می‌رود. این عمل عمدتاً به منظور زیبایی و جوانسازی انجام می‌شود. اولین قدم در مسیر فیس لیفت انتخاب بهترین دکتر فیس لیفت می‌باشد.

دکتر خوب برای فیس لیفت

جهت جراحی لیفت صورت و یا هرگونه عمل زیبایی دیگر در صورت باید به یک متخصص گوش، حلق و بینی مراجعه نمائيد.

. پیش از انتخاب متخصص گوش، حلق و بینی به این نکات دقت نمایید:

دکتر خوب برای فیس لیفت

 • پزشکی را انتخاب نمایید که فارغ التحصیل یک دانشگاه معتبر در داخل و یا خارج کشور باشد. پزشکانی که در خارج از کشور مدرک جراحی پلاستیک خود را دریافت کرده‌اند باید توسط سازمان نظام پزشکی ایران تائیدیه جراحی در ایران را دریافت نموده باشند.
 • عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران باشد.
 • فیس لیفت شامل روش‌های مختلف جراحی و هم چنین‌ تکنیک‌های غیر جراحی می‌شود. پزشک با توجه به شرایط شما باید بهترین روش را توصیه نماید. برای انتخاب جراح پلاستیک، پزشکی را انتخاب نمایید که هر سال روش‌های نوین این رشته را آموزش ببیند و جدیدترین تکنیک‌ها را به شما پیشنهاد نماید.
 • تجربه‌ی کافی: علاوه بر تخصص باید به تجربه‌ی پزشک نیز دقت نماييد. رشته‌ی جراحی پلاستیک شامل جراحی در قسمت‌های مختلف صورت و بدن می‌باشد. جهت کسب یک نتیجه‌ی مطلوب باید پزشکی را انتخاب نمایید که به صورت تخصصی در زمینه‌ی فیس لیفت فعالیت داشته باشد و تعداد جراحی‌های لیفت صورت  که انجام داده است نسبت به سایر جراحی‌های پلاستیک بیشتر باشد. یکی از مواردی که ممکن است موجب نارضایتی بیماران شود ایجاد چهره‌ای غیرطبیعی پس از جراحی می‌باشد. پزشکی که تخصص و تجربه‌ی کافی داشته باشد می‌تواند با توجه به آناتومی چهره‌ی شما جراحی فیس لیفت را به گونه‌ای انجام دهد که پس از جراحی هیچ گونه ظاهر غیرطبیعی ایجاد نشود.
 • طرف قرارداد با مراکز جراحی معتبر: به طور کلی انواع جراحی‌های زیبایی مانند جراحی فیس لیفت تحت تقبل بیمه‌های درمانی کشور قرار نمی‌گیرند اما در صورتی که بیمه‌های تکمیلی دارید می‌توانید در مورد درصد هزینه‌های پرداختی از نمایندگی بیمه اطلاعات لازم را کسب نمائيد. به جز مهارت و تخصص جراح لازم است به مرکز جراحی که پزشک به شما معرفی می‌نماید نیز دقت نمایید. مراقبت‌های پیش از جراحی و پس از جراحی نقش مهمی در آسودگی و روند بهبود شما دارد.
 • اخلاق حرفه‌ای: یکی از مشکلاتی که بیماران اغلب با آن مواجه می‌شوند عدم دریافت پاسخ مناسب در برابر سوال‌ها و نگرانی‌های است که پیش از جراحی دارند. پزشک باید به تمام سوال‌ها و نگرانی‌هایی که بیمار در رابطه با جراحی دارد به صورت شفاف، دقیق و با بیانی ساده توضیحات کامل را ارائه دهد. همچنین پس از پایان جراحی تا زمان بهبودی کامل باید در دسترس باشد تا در موارد اورژانسی بیمار بتواند با پزشک تماس بگیرد و یا به صورت حضوری به مطب وی مراجعه نماید.
01:31
truncate dir-rtl

لیفت شقیقه چطور انجام میشه؟

01:00
truncate dir-rtl

بوتاکس یا لیفـت پیشـانـی

دکتر نسرین راستا، بهترین جراح لیفت صورت

با در نظر داشتن مواردی که پیشتر ذکر شد می‌توانید دکتر نسرین راستا را به عنوان پزشکی مورد اطمینان جهت جراحی فیس لیفت خود انتخاب نمایید.

دکتر نسرین راستا، دارای بورد تخصصی جراحی گوش و حلق و بینی و سر و گردن (جراحی پلاستیک بینی و صورت)

سوابق تحصیلی :

 • رتبه 15 کنکور سراسری ورودی دانشگاه علوم پزشکی مشهد.
 • رتبه 3 امتحانات جامع پره انترنی
 • دارای سابقه 22 سال در عمل جراحی
 • عضو آکادمی جراحان پلاستیک صورت اروپا EAFPS
 • دکتر راستا یکی از بهترین جراحان بینی تهران.
 • دارای بورد تخصصی جراحی گوش و حلق و بینی و سر و گردن.
 • دارای سابقه درخشان و موفق بیش از 3500 جراحی بینی از سال 1380.
 • عضو انجمن جراحان گوش و حلق و بینی ایران.
 • عضو انجمن راینولوژی ایران.

در چند سال اخیر تعدادی از جراحی‌های فیس لیفت توسط پزشکانی که به صورت تخصصی در این حیطه آموزش ندیده‌اند انجام شده است و متاسفانه نتایج نامطلوبی را برای بیمار به همراه داشته است، با اینکه پس از هر جراحی احتمال عوارض جانبی وجود دارد اما عوارض جانبی که توسط یک پزشک غیرمتخصص ایجاد می‌شود ممکن است نتایجی را بر جای بگذارد که احتیاج به جراحی‌های ترمیمی مجدد و یا درمان‌های هزینه بر را داشته باشد.

بنابراین جهت جلوگیری از هرگونه عوارض نامطلوب لازم است پیش از جراحی فیس لیفت ابتدا تحقیقات لازم را برای انتخاب جراح انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط