جراحی بینی خانم

جراحی بینی خانم

امروزه یکی از پر طرفدارترین عمل های زیبایی بین خانم ها، جراحی بینی خانم می باشد. جراحی بینی زن یا رینوپلاستی خانم جهت رفع ایرادات و حفظ تناسب و عملکرد طبیعی بینی با دیگر اجزای صورت عمل زیبایی بینی صورت می گیرد. بینی به دلیل قرار گرفتن در مرکز صورت، همه قسمت های صورت را تحت تاثیر قرار می دهد و در ظاهر چهره افراد تاثیر بسزایی دارد. با توجه به نوع و ساختار بینی، انجام جراحی بینی در مردان کمی متفاوت است. همچنین توقع زنان از جراحی بینی خانم هم با انتظار مردان از نتیجه این عمل متفاوت است. در ادامه مهم ترین تفاوت های مدل عمل بینی زنانه و مردانه را خواهید خواند:

 • یکی از شاخص ترین تفاوت ها در جراحی بینی خانم و مردان این است که در آقایان عرض بینی بلندتر و پل بینی برجسته تر می باشد
 • بیشتر زنان برای این که در طول عمل بینی راحتی بیشتری داشته باشند ترجیح می دهند که جراح بینی خانم را انتخاب کنند و نتیجه عمل بینی خود را به دستان او بسپارند.
 • در بانوان هر چه بینی ظریف تر و قوس دار باشد، نتیجه جراحی بینی خانم زیباتر خواهد شد.
 • هر چه در مردان، بینی طبیعی و برجسته تر باشد، جذابیت چهره مردانه را افزایش می دهد.
 • انتظار آقایان در جراحی زیبایی بینی خانم تنها برطرف کردن ایرادات بینی می باشد.
 • یک جراح بینی ماهر با در نظر گرفتن تفاوت بینی مردان و زنان اقدام به جراحی بینی خانم ها می نماید.
 • به طور کلی خانم ها دارای بینی با شیب صاف تری هستند لذا تمایل دارند بعد از رینوپلاستی، بینی سربالا و ظریف تری داشته باشند.
تماس-با-دکتر-راستا

بهترین مدل جراحی بینی خانم

خانم هایی که قصد انجام جراحی بینی زن دارند، باید توجه داشته باشند که داشتن بینی بسیار ظریف با قوس زیاد، ملاک زیبایی نمی باشد و هر فرد بسته به حالت صورت خود می تواند تا حدی ظاهر بینی اش را تغییر دهد. توصیه می شود با گرفتن مشاوره از بهترین جراح بینی خانم در تهران تصمیم گیری بهتر و درست تر را برای خود ممکن سازید. در ادامه انواع مدل عمل بینی زنانه را نام برده و توضیحات مناسبی درباره هر یک ارائه کرده ایم:

جراحی بینی خانم ها به صورت طبیعی

جراحی بینی طبیعی بیشتر برای افرادی مناسب است که نمی خواهند مشخص باشد که بینی خود را عمل کرده اند و تنها در صدد برطرف کردن ایرادات عملکردی و تنفسی بینی خود هستند. در این جراحی، قوسی بر روی تیغه بینی ایجاد نشده و فاصله نوک بینی تا لب حدود 90 الی 95 درجه است. عمل بینی طبیعی زنانه امروزه بیشتر از گذشته مورد توجه خانم ها قرار گرفته است؛ چرا که در گذشته داشتن بینی با قوس زیاد و نوک سر بالا یکی از ملاک های اصلی زیبایی بود در حالی که امروزه ملاک های زیبایی تغییر پیدا کرده اند و به سمت سادگی و طبیعی بودن سوق پیدا کرده اند.

عمل بینی طبیعی زنانه

جراحی بینی زنان به صورت فانتزی

یکی از محبوب ترین مدل های جراحی بینی در میان خانم ها، مدل عمل بینی فانتزی زنانه بوده است، چرا که اغلب خانم ها علاقه مند به داشتن بینی عروسکی و فانتزی هستند. در این جراحی، قوس زیبایی در پل بینی ایجاد شده و نوک آن سربالا خواهد بود. برای انجام جراحی بینی فانتزی انتظار معقولی از جراح بینی خود داشته باشید. چرا که به عنوان مثال بینی کوچک به روی صورت پهن و بزرگ وجهه زیبایی ندارد. همچنین در صورتی که خانمی بخواهد بینی خود را بیش از حد عروسکی و کوچک کند، ممکن است این خواسته وی باعث به وجود آمدن مشکلات عملکردی و تنفسی در بینی شود.

عمل بینی فانتزی زنانه

عمل بینی خانم نیمه فانتزی

این جراحی مناسب افرادی است که قوس زیاد بینی های فانتزی را دوست ندارند و در مقابل می خواهند مشخص باشد که جراحی بینی انجام داده اند. در واقع عمل بینی نیمه فانتزی زنانه چیزی بین مدل طبیعی و فانتزی است. نه آنقدر طبیعی که اصلا انجام جراحی بینی مشهود نباشد و نه آنقدر عروسکی که تناسبات میان بینی و اعضای دیگر چهره به هم بریزد. برای داشتن یک بینی نیمه فانتزی زنانه زیبا باید خوب ترین جراح بینی را انتخاب کنید.

عمل بینی نیمه فانتزی زنانه

عمل بینی گوشتی زنانه

یکی دیگر از مهم ترین عوامل موثر بر روی نتیجه جراحی بینی خانم و مدل بینی بعد از عمل، نوع بینی است. نوع بینی بیش از هر چیزی به جنس و ضخامت پوست بینی و در وهله بعد به استحکام اسکلت بینی شامل استخوان ها و غضروف ها بستگی دارد. عمل بینی گوشتی زنانه برای خانم هایی انجام می شود که بینی گوشتی دارند. بینی های گوشتی دارای پوست ضخیم و اسکلت ضعیف هستند. عمل بینی گوشتی نوع مقابل جراحی بینی استخوانی است.

کاندیداهای خانم برای عمل بینی

دربین خانم ها و آقایان، تعداد خانم هایی که میخواهند جراحی بینی زن انجام دهند تعداد بیشتری هستند. داوطلبان جراحی بینی زن باید شرایط زیر را داشته باشند:

 • سابقه بیماری خاصی نداشته و از سلامت کامل برخوردار باشند
 • از سیگار و سایر دخانیات دور باشند
 • از جراحی خود انتظارات واقعی داشته باشند
 • سن مناسب برای جراحی بینی داشته باشند
 • مشکلات تنفسی داشته باشد
 • اعتماد به نفس پایین داشته باشد

زنان معمولاً زودتر در سن 16 سالگی به بلوغ می رسند در حالی که نوجوانان مرد باید تا 18 سالگی به بعد منتظر بمانند.

هزینه جراحی بینی خانم چقدر است؟

بسیاری از افراد در رابطه هزینه جراحی بینی خانم سوالاتی دارند، این افراد میخواهند بدانند آیا هزینه بینی آقایان و خانم ها متفاوت است. در این زمینه باید بگویم، هزینه جراحی بینی زنان به عواملی چون نوع بینی، نوع جراحی، پزشک جراح و …. بستگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط